تعمیر تلویزیون قدیمی ایکس ویژن در منزل

تعمیر ال سی دی ایکس ویژن در محل
تعمیر ال سی دی ایکس ویژن در محل
ژوئن 21, 2021

تعمیر تلویزیون قدیمی ایکس ویژن در منزل

تعمیر تلویزیون قدیمی ایکس ویژن در منزل

تعمیر تلویزیون قدیمی ایکس ویژن در منزل

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

از بزرگ‌ترین قسمت های زندگی هر بشری آشنایی و استفاده از دنیای دیجیتال در قرن ۲۱ شمرده می شود. تلویزیون ها در زندگی افراد حرفای بسیاری برای گفتن دارند . خانواده ها و حتی خردسالان روزانه اوقات فراغت خود را با تلویزیون ها می گذرانند. برنامه های سرگرم کننده و حتی آموزشی این روزها از رسانه های تلویزیونی پخش می گردد. پیشرفت بالای علم در بخش تلویزیون ها از دیگر علت های مخاطبان زیاد این وسیله به حساب می آید. اتصال راحت تلویزیون ها به انواع مرورگرها و شبکه های اینترنتی  ، قابلیت دسترسی و اتصال و همچنین تماشای  انواع فیلم ها و برنامه ها در آن به صورت آنلاین موجب محبوبیت بیش از پیش تلویزیون ها گردیده است.

 

خرابی های رایج تلویزیون

از دلایل پر تکراری که می توان برای مشکلات و ایرادات در بازار دستگاه های امروزی اشاره داشت ضربه خوردن های اتفاقی به علت بی احتیاطی، فرسودگی قطعات ،صدمه دیدن در اسباب کشی، آب خوردگی ، اتصالات برقی و… که باعث آسیب دیدگی و خرابی دستگاه شما می گردد. در این مقاله قصد داریم شما را با موارد خرابی و راه حل هایی برای آن آشنا نماییم. تعمیر تلویزیون قدیمی ایکس ویژن در منزل

 

تصویر محو از یک رنگ اضافی:

بعضاً ممکن می باشد رنگ ها در تصویر به شکل واقعی خودشان نمایان نشود اما تصاویر درست مشاهده شود، یا حتی اگر یک رنگ اضافی به صورت غیر‌عادی در تصویر ظاهر گردد ،در این صورت نیز باید پنل دستگاه را تعویض کنید چون اولین لایه آن دچار خرابی گردیده است.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

خاموشی ناگهانی تلویزیون یکی از موارد ایراداتیاست که ممکن هست در تلویزیون های امروزی از جمله ال سی دی ها ،ال ای دی ها و پلاسما ها با آن مواجه شوید که می تواند دلایل مختلفی  نیز مربوط به آن گردد که به دو مورد از مهم ترین آنها در زیر اشاره خواهیم نمود.

نوسانات برق :

امروزه تلویزیون ها با ولتاژ های بسیارکمی فعالیت می کنند، نوسانات برقی شما را مستلزم به استفاده از محافظهای برق یا همان تراس ها نموده چرا که عدم استفاده از آن موجب خاموش شدن آن می گردد.

اگر مین بورد خراب شود احتمال می رود دستگاه شما به طور ناگهانی خاموش شود. مین برد ها از قطعات اصلی تلویزیون ها می باشند که به سایر قطعات و اجزای تلویزیون دستور می فرستند.

فرسودگی قطعات مین برد :

اگر هر کدام از قطعات دستگاه شما  فرسوده شده باشد می تواند سبب به وجود آمدن این ایراد شود. برای اینکه قطعات مین برد شما دچار فرسودگی نشود راه حل مناسب تر به این شکل است ، زمانی که از دستگاه استفاده ای ندارید آن را خاموش کنید چرا که اگر از تلویزیون در ساعات طولانی استفاده گردد این اتفاق برای دستگاه شما رخ می دهد.

 

پرش تصویر در تلویزیون :

معمولا عوامل  مختلفی در تصویرتلویزیون شما ممکن است باعث دچار پرش باشد. در ادامه مقاله  به عواملی که موجب به وجود آمدن پرش درتصویر تلویزیون شما می شود اشاره خواهیم داشت.

خرابی مین بورد تلوزیون :

مین بورد یا برد اصلی تلویزیون از اصلی ترین قسمت های هر دستگاه تلویزیون می باشد و وظیفه آن کنترل سیستم تلویزیون است. هم چنین به بقیه بخش های تلویزیون نیز دستور کارشان را  ضمن کنترا ارسال می کند. مین برد شامل اجزای مختلفی است که اگر هر کدام از آنها دچار خرابی یا مشکل شود می تواند موجب به وجود آمدن لرزش و پرش در تصویر دستگاه گردد.

تصویر در تلویزیون دو عدد می شود:

از علل های دو عدد شدن تصویر خرابی برد تیکان را می توان اشاره کرد که ارتباطی به رنگ هایی که در تلویزیون وجود دارد، ندارد. راه حل این مشکل تنها می توان گفت هرگز خودتان هرگز دست به تعمیر نزنید زیرا ممکن هست علاوه بر اینکه مشکل را رفع نکنید باعث به وجود آمدن مشکل حاد تر و هزینه بیشتری نیز شوید.

 

خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون فدک در تهران

تعمیرگاه تخصصی فدک در تهران با به همراه داشتن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب حرفه ای و متخصص می تواند تلویزیون های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان تعمیر کند که ضمن  این کار علاوه بر صرفه جویی وقت و هزینه شما موجب می شود تا تلویزیون شما به بهترین نحو تعمیر گردد. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارایه ضمانت کیفی برای شما عزیزان انجام  می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *